Спонсорам

Шановні добродії!


Товариство з обмеженою відповідальністю "ТОРГОВИЙ ДІМ "ОСВІТА-ЦЕНТР ПЛЮС" звертається до Вас від імені групи вітчизняних видавництв, які вже багато років спеціалізуються на творенні якісної навчальної літератури для дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладів: підручників, робочих зошитів, методичних посібників, словників, довідників тощо.


За цей час разом із кращими авторськими колективами Видавничим домом „ОСВІТА”, а також видавництвами „СВІТОЧ”, „ПЕТ”, „СИЦИЯ”, розроблено, видано й апробовано вже не одне покоління сучасних підручників, за якими результативно навчаються мільйони українських школярів; підручників, які обирають школи; підручників, які створені з урахуванням вітчизняних і світових тенденцій розвитку освіти, з любов’ю та повагою до вчителів і учнів.


Товариство з обмеженою відповідальністю "ТОРГОВИЙ ДІМ "ОСВІТА-ЦЕНТР ПЛЮС" має честь запросити Вас до співпраці в напрямку забезпечення українських школярів найкращою та найсучаснішою навчальною літературою.


photo_sponsoram.jpg


Як не банально це звучить, але діти – найцінніше у нашому житті і забезпечення високої якості навчання в школі та рівного доступу до освітніх послуг – ціль актуальна, як ніколи.


Нині держава не в змозі забезпечити школярів безкоштовною навчальною літературою, покладаючи цей важкий фінансовий тягар на батьків, тому важливість допомоги українській школі в забезпеченні сучасними підручниками важко переоцінити.


Що вкладаємо у співпрацю ми?


  • — Найнижчі ціни на продукцію для спонсорів та меценатів.
  • — Інформаційний супровід Ваших добрих справ.
  • — Централізований продаж якісної і сучасної навчальної літератури провідних вітчизняних видавництв.
  • — Підбір необхідної навчальної літератури для шкіл, яким Ви бажаєте надати допомогу.
  • — Безкоштовна методична підтримка всім, хто користується навчально-методичними комплектами наших видавництв.
  • — Індивідуальній підхід із системою знижок, безкоштовною доставкою тощо.

Що вкладаєте у співпрацю Ви?


  • — Обираєте школи, яким Ви бажаєте надати допомогу і забезпечити якісною і сучасною навчальною літературою та навчально-методичними комплектами провідних вітчизняних видавництв.
  • — Закуповуєте навчально-методичну літературу для обраних Вами шкіл.
  • — Разом ми робимо вклад в освічене інтелектуальне майбутнє нашої країни і допомагаємо дітям долати шлях до знань.


Не залишайтесь осторонь – подаруйте дітям знання!


Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній
Ваш кошик порожній
AlfaSystems GoPro GP261D21