Про компанію

Товариство з обмеженою відповідальністю «ТОРГОВИЙ ДІМ «ОСВІТА-ЦЕНТР ПЛЮС» є головним представником групи провідних вітчизняних видавництв, які вже багато років спеціалізуються на творенні якісної навчальної і методичної літератури для дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладів та сукупно охоплюють понад 50 відсотків цього ринку в Україні:
Видавничий дім «ОСВІТА», «СВІТОЧ», «ПЕТ», «СИЦИЯ».

allo.png

Сучасний світ навчально-методичної літератури для шкільництва вимагає завжди бути не просто інноваційним, а на крок попереду, тому, ідучи в ногу з часом, «ТОРГОВИЙ ДІМ «ОСВІТА-ЦЕНТР ПЛЮС» пропонує своїм клієнтам понад 700 найменувань сучасної навчально-методичної літератури: підручників, робочих зошитів, методичних посібників, словників, довідників тощо, які користуються постійно зростаючим попитом серед вчителів та батьків.

 

Чому партнери та покупці обирають саме нас?

 

Якість та сервіс

Одним з головних принципів роботи Компанії є незмінно високий рівень сервісу для наших партнерів і клієнтів та якість нашої продукції.

Ми постійно вивчаємо потреби клієнтів та аналізуємо ринок навчальної літератури, щоб запропонувати найкраще.

Усі, хто користується навчально-методичними комплектами наших видавництв, отримують безкоштовну методичну підтримку.

 

Швидкість та доступність

Ми спрямовуємо свої зусилля на максимально оперативну і надійну доставку літератури до оптових і кінцевих споживачів, цінуючи та зберігаючи Ваш час і гроші.

Компанія має зручний Інтернет-магазин для швидкого замовлення товарів, оптові склади в Києві та Харкові, де забезпечується дбайливе зберігання продукції видавництв.

Наші офіційні представники є в усіх регіонах країни, і Компанія продовжує розвивати свою торговельну мережу, щоб Ви могли отримати замовлену продукцію в будь-якому куточку України.

 

Ціна

Висока якість продукції та сервісного обслуговування в поєднанні з розумною ціною, а також індивідуальний підхід із системою знижок під час роботи з кожним клієнтом – наша перевага і Ваша вигода!

Більше ста оптових клієнтів обрали «ТОРГОВИЙ ДІМ «ОСВІТА-ЦЕНТР ПЛЮС» в якості головного постачальника навчально-методичної літератури для школи.

Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній
Ваш кошик порожній
AlfaSystems GoPro GP261D21